Poniżej przestawiamy sposoby dostawy oraz koszty:

 - Poczta Polska przesyłka ekonomiczna  -  10,00 zł lub 16,50
 - Pobranie - 23,00 zł
 - Odbiór osobisty - 0,00 zł

W naszym Showroomie można dokonać zakupu na miejscu oraz zapłacić kartą.
          
Zakup za kwotę powyżej 450,00 zł - dostawa gratisUWAGA:

Dokładamy wszelkich starań, aby każda wysłana paczka dotarła do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Zawartość doręczonej paczki powinna być w stanie identycznym jak przed nadaniem. Jednak w przypadku wystąpienia szkody lub zagubienia paczki przez kuriera, prosimy postępować według poniższej instrukcji:

1. Przed przyjęciem paczki od kuriera i podpisaniem potwierdzenia doręczenia, prosimy sprawdzić stan paczki i upewnić się czy zawartość nie została uszkodzona.
2. Jeżeli stwierdzono uszkodzenie należy spisać protokół uszkodzenia (data wystawienia powinna być taka sama jak dzień doręczenia przesyłki). Następnie prosimy o wykonanie zdjęcia opakowania zewnętrznego i zawartości przesyłki oraz zachowanie potwierdzenia nadania paczki wydanego przez kuriera na wypadek ewentualnej reklamacji.

Do wyjaśnienia sprawy prosimy o zachowanie uszkodzonych przedmiotów – ubezpieczyciel może wystąpić o udostępnienie do sprawdzenia zarówno zawartości przesyłki, jak również oryginalnego opakowania.

Odbiorca podpisując list przewozowy stwierdza tym samym, iż zapoznał się z warunkami umowy ubezpieczeniowej i akceptuje je jako obowiązujące w świadczonej usłudze.

Uszkodzenie paczki należy zgłosić do piekniemieszkaj.pl, przekażemy informacje na temat dalszego postępowania.